0723341820
 
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341820
*
*
*
*

מוסיקה קלאסית לחתונה

מוסיקה קלאסית לחתונה

המוסיקה היא כידוע בעלת תפקיד משמעותי במיוחד ביצירת אווירה באירועים. לכן, כאשר אתם בוחרים במוסיקה לחתונה שלכם, עליכם להתייחס אליה במלוא כובד הראש. ממש כמו במהלך בחירת הקייטרניג, שמלת הכלה, הקישוטים לרכב ועוד. יהיה עליכם לברר אילו סגנונות מוסיקליים תרצו להשמיע לאורחים שלכם בכל אחד ואחד מהשלבים של האירוע, להחליט האם להשתמש בשירותי תקליטן, ליהנות מהצלילים החמים של להקת חתונות חיה או לשלב בין שתי האפשרויות, ועוד. אחד הסגנונות שהפך בשנים האחרונות למקובל במיוחד בחתונות רבות הוא מוסיקה קלאסית המבוצעת על ידי הרכב. הרכב קלאסי מקצועי ומיומן המבצע מוסיקה קלאסית לחתונה, יהפוך את האירוע שלכם לאיכותי ומרגש במיוחד. בתנאי כמובן שתדעו לבחור את ההרכב הקלאסי  המתאים.

כאשר אנחנו מדברים על מוסיקה קלאסית לחתונה, אנחנו לא מתכוונים למוסיקה קלאסית שתנוגן לאורך כל החתונה. אחרי הכול אתם והמוזמנים שלכם רוצים גם לרקוד ולהשתולל על הרחבה וכידוע, מוסיקה קלאסית סוערת ככל שתהיה, לא תאפשר לכם לעשות זאת. מצד שני, קיימות מספר נקודות, אשר בהן מוסיקה קלאסית עשויה להיות אפקטיבית במיוחד. במהלך קבלת הפנים למשל, כאשר המוסיקה משמשת בדרך כלל כרקע. היא צריכה לאפשר למוזמנים לשוחח בניהם בנעימות בלי להרים את הקול וליצור אווירה רגועה ומזמינה. הרכב קלאסי שיופיע בפני המוזמנים, יאפשר להם ליהנות מפסקול מרגש, ומהמראה המרשים של כלי הנגינה ושל הנגנים בפעולה. גם בשלב הארוחה יש להניח שהמוזמנים שלכם יעדיפו להאזין למוסיקה קלאסית חיה, מאשר למוסיקה מוקלטת בת זמננו.

בבחירת מוסיקה קלאסית לחתונה, יש להקפיד כמובן על איכות ההרכב. מוסיקה קלאסית המבוצעת בחובבנות עלולה להפוך למטרד של ממש. נושא נוסף שיש לתת עליו את הדעת הוא הרפרטואר ולהתמקד ביצירות קלאסיות מוכרות, לצד עיבודים קלאסיים לשירים ידועים